تبلیغات
وبلاگ نویسان شرق فارس - پنجمین گلدون وبلاگی
زیبا سازی وبلاگزیبا سازی وبلاگزیبا سازی وبلاگزیبا سازی وبلاگزیبا سازی وبلاگزیبا سازی وبلاگزیبا سازی وبلاگزیبا سازی وبلاگزیبا سازی وبلاگزیبا سازی وبلاگزیبا سازی وبلاگ
باشگاه وبلاگ نویسان شرق فارس: وبلاگ نویسان فعالی در سراسر شهرستان نی ریز هستند که وبلاگ های آن ها از سطح بالایی برخوردار است. محتواهای خواندنی این وبلاگ ها گرچه مشتری خاص خود را دارد اما به منظور معرفی هر چه بیشتر، شرق فارس در نظر دارد به صورت هفتگی گزیده بهترین های وبلاگی را در قالب «گلدون وبلاگی» تقدیم شما خوانندگان گرامی نماید.

یقیناً مطالب بسیاری زیادی در فضای وبلاگی شهرستان وجود دارد که شایسته بهترین ها هستند، لذا گلچین این مطالب به معنای نادیده گرفتن زحمات دیگر وبلاگ ها نمی‌باشد. بر این اساس تمامی وبلاگ نویسان عزیزی که مایلند مطالب آنان منتشر شود می توانند به منظور معرفی وبلاگ خود، مطالب تولیدی خود را از طریق ارسال نظر در زیر همین مطلب آدرس وبلاک و لینک مطلب خود را ارسال نمایند.

وبلاگ خبرگزاری ما نوشت:

گاز دارشدن و کلاس گذاشتن

تا کنون نزدیک به 200 خانوار در مشکان از نعمت گاز برخوردار شده اند،البته گازدار شدن مردم حواشی هم داشته و موارد خنده داری هم گویا اتفاق افتاده که بعضی از آنها ورد زبان مردم شده از جمله اینکه پیر زنی که چند روزی گاز خانه اش وصل شده به دیدن همسایه اش که بدون گاز بوده می رود و می گوید:"وی وی چیطو با چراغ و کفسول صبر می کنین"

ادامه مطلب یادتون نره


*********
وبلاگ عطر بارون نوشت:
شهید مطهری

افسران - شهید مطهری
 
خدا مرتضی را

کرد

تا این روزهای

علی را نبیند!

پی نوشت:

پسرش نشان داد

سیر کتابهای

برای رشد و تعالی

کافی نیست!

*********

 وبلاگ مبشر صبح نوشت:

یا رسول الله!

مثل تو دیگر در پهنه زمین تکرار نخواهد شد،

اما با تکرار صلوا ت بر تو، نور حضورت را در قلب خود احساس مى کنیم.

اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم

*********

وبلاگ جهان موعود نوشت:

محمد جان، پیامبر پیامبران, ای نور العالمین، این روزها هم که تکنولوژی به سرعت پیش می رود انگار اخلاق به همین سرعت به عقب می رود آدم وقتی خاکستر پاشی مدرن را می بینه تاسف میخره آخر چرا باید این نشریه ی چرند فرانسوی این بد اخلاقی را بکند مگر مرز آزادی تجاوز نکردن به آزادی دیگران نیست؟ مگر نتیجه آزادی صلح و رفا و سعادت نیست ؟ پس چرا؟ ما در اروپا که هر روز از کپسول های حقوق بشر و آزادی آنها می شنویم پس چرا ؟ از دانمارک و هلند و فرانسه و...گرفته تا بعضی های داخل 

پیامبر جان ما داریم می بینیم که جاهلیت مدرن امروزه از جاهلیت قدیم پیشه گرفته انگار هنوز رحمتت انسان نمایان را آزار می دهد چرا که آنها غرق در توحشند

رحمت العالمین تو آنها را ببخش چرا که نادانند اگر چه لباس دانایان را پوشیدند

 

دوستت داریم


*********

وبلاگ معبر بصر نوشت:

ولایتمداری به سبک جملیان

نمیدانم چه لذتی دارد بگویی دادن یارانه ها به مردم توسط دولت قبل گداپروری بود و هنگامی که در رفاه کامل با خانواده به شمال و جنوب کشور مسافرت می کنی مردم را در صفهای طولانی گرفتن سبد کالا نگهداری و تحقیر کنی؟

چقدر جذاب است که گاهی به نام سفر کاری با آلمان بروی و گوش خود را جراحی کنی و در برگشت با کلی کلاس بگویی امکانات و فناوری آنجا تا 80 سال دیگر هم به ایران نمی آید و چند روز بعد پزشکان متعهد کشور به لطف خدا ضایعت کنند و جراحی بهتر از ان را در کشور انجام دهند و بگویند فلانی اینقدر غربزده نباش!!!!!

نمیدانم چقدر طرب انگیز است که وقتی آمریکا بیش از پیش کشورت را تحریم می کند تو با توجیهاتی مثل اینکه نه! اینها تحریم جدید نیست یا آنرا محکوم می کنیم! یا این خواسته س دولت آمریکا نیست و حرفهای دشمن شاد کن دیگر عزت و اقتدار ملت خون دل خورده ی ایران را زیر سوال ببری و اسمش را بازی برد برد بگذاری یا مذاکره. 

نمیدانم روی چه حسابی اخراج دانشمندان هسته ای از کار، باج دادن به امریکا، تحقیر شدن پیش نخست وزیر انگلیس خبیث و.... را سیاست تنش زدایی و نرمش قهرمانانه نام می گذاری و به مردم القا میکنی که ما به اعتماد امریکایی که آن همه دشمنی و ستم به این مردم روا داشته و نتوانسته آرمانخواهی آنان را خاموش کند نیاز داریم؟؟؟

با اینکه رهبر و ولی این ملت بارها تأکید داشته اند که ما به جلب اعتماد این دشمن نیاز نداریم!!!

نمیدانم چرا باید اساتید و دانشجویان دانشگاههاف صدا و سیما، رسانه ها، نمایندگان مردم و عموم ملت از روند و بده بستانهای مذاکرات هسته ای بیخبر بمانند تا وقتی که اسرائیل و آمریکا جزء به جزء انرا با هم در میان بگذارند و تأیید و منتشر کنند، آنگاه مردم ما مطلع شوند و آن زمان هم در نقد و انتقاد با این توافقها یا دیگر عملکردها بسته باشد و نخبگان منتقد را بدلیل آشکار کردن عملکردهای غلط شما بیسواد خطاب کنید؟؟ یا بگویید از کشور خارج شوید و جای دیگر بروید؟؟؟

آزادی بیان را جز در چارچوب اظهار ارادت دوستان خود نبینید ودر سالنهای دانشگاه را در محل سخنرانی خود به روی اساتید و دانشجویان منتقد ببندید؟؟

نمیدانم غربت مولایم سید علی را چگونه بیان کنم وقتی که از اقتصاد مقاومتی سخن می گوید و کشورهایی مانند مالزی آنرا حلاجی کرده و در اولویت تدابیر اقتصادی خود قرار می دهند اما وزیر نفت ما اقتصاد مقاومتی را تولید بیشتر نفت و خام فروشی ان برای پیشبرد مذاکرات هسته ای بیان می کند؟؟

نمیدانم چه بگویم از گریه های غریبانه سید علی و دعوت نخبگان برای مرزبندی با فتنه گران، حال انکه آقایان با نام آزادی و رفع حصر سران فتنه جنجال و فریب رسانه ای به راه انداخته اند؟؟ انگار هنوز یاد نگرفته اند که نباید جلوتر از ولی حرکت کنند و خود را مسئول صدور حکم برای این غربزدگان و فریب خوردگان که قانون و حقوق ملت را نادیده گرفتند بدانند؟؟

نمیدانم گوشها ناشنواست یا خود را به ناشنوایی زده اند که رهبری نهیب رخنه و شبیخون فرهنگی را داده اند و اقایان می گویند ما مسئول دین مردم نیستیم؟؟!

تأکید کرده اند رشد و تولید علم را در کشور و همان گوشهای ناشنوا سعی در سیاست زده کردن جوانان دانشگاههای علمی کشور را دارند ، سعی در ایجاد وابستگی هرچه بیشتر به غرب و ایجاد رخوت ، سستی ، نا امیدی و القای ناتوانی در ذهن ملت را دارند!!! آخر این چه مسلکی است که شما دارید؟چرا برای دشمن از خودش دلسوزتر شده اید و خواسته یا ناخواسته ابزار پیاده کردن اهداف او در این کشور می شوید؟

با این مسیر ره به کجا می برید؟؟ آیا به خون دل خوردن و گریه های امام زمان(عج) برای حفظ این مملکت فکر کرده اید؟؟

امام عصر را چگونه جواب می دهید آنگاه که ندای ظهورش را سر میدهد و یارانش را می طلبد؟ با نائبش چگونه رفتار کرده اید؟ تا چه اندازه فرمانش را اطاعت کرده اید و ولایتش را به جان خریده اید؟؟؟

نمیدانم چطور بگویم تفاوت ولایتمداری آنکه فرزندش را بخاطر عمل علیه اسلام و انقلاب طرد می کند و در رسانه ها اعلام میکند با انکه مانند زبیر سالها در صف انفلاب بوده و اکنون حب قدرت و حب فرزند ناصالح او را از هدف و مسیر منحرف می کند، نه تنها مفاسد فرزندش را نهی نمی کند بلکه مصرانه تمام توان و زر و زور و تزویر را برای آزادی و رفع اتهام از این مفسد بزرگ خرج می کند!!! تا کی اینگونه خود را پشت ابر پنهان می کنید؟؟

*********

وبلاگ شعر پارسی نوشت:


بخشش حافظ

اگر آن تر ک شیرازی به دست آرد دل ما را
کند ارزانی من او ز سهم خویش دنیا را

سمرقند و بخارا را نمی بخشم که از من نیست
نثار او کنم شاید...کمی از ارث بابا را

مگر آن خال هندو را ز ارث مادرش برده
به خالی من چرا بخشم سمرقند و بخارا را

برایم یک وجب جنت سند بنما که ای ساقی
ندارم پول رکن آباد و گلگشت مصلی را

دراین دوران پرلولی اگر حافظ تو می بودی
گمانم در دم آخر ببخشی خانه ی ما را

اگر شرم و حیا آندم به جای خویش باقی بود
نمیدزدید یوسف هم، دل پاک زلیخا را

تمام گوشها کر شد به روی حرف حق حافظ
جوانان سخره می گیرند پند پیر دانا را

می و مطرب دمی ما را زحال خود کند غافل
کلید دیگری باید گشاید قفل دلها را

تو ای حافظ در آن دنیا به پای رقص یک هوری
نبخشی باغ جنت را..و بی منزل کنی ما را

(صفای مشکانی)
تاریخ : دوشنبه 29 دی 1393 | 12:42 ب.ظ | نویسنده : وبلاگ نویس | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.